FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania skontaktuj się ze mną.

Jaka muzyka znajduje się w repertuarze AK Music?
Jestem doświadczonym muzykiem zorientowanym w gustach muzycznych weselników i uczestników imprez tanecznych. Gram muzykę zróżnicowaną, a w moim repertuarze znajduje się ponad 500 utworów polskich i zagranicznych. Jestem również autorem słów i kompozytorem muzyki do utworów autorskich. Jako artysta tworzę muzykę taneczną. Próbka do odsłuchania na kanałach w serwisach Youtube i Soundcloud.
Jakim sprzętem dysponuje AK Music?
Obsługuję imprezy taneczne z wykorzystaniem wysokiej klasy instrumentów, sprzętu muzycznego, konsoli, nagłośnienia oraz oświetlenia. Efekty świetlne i muzyka w doskonałym brzmieniu tworzą niezapomnianą atmosferę na parkiecie.
Jakie zabawy będą na weselu?
Sięgam wyłącznie po zabawy bezpieczne, kreatywne i wprawiające w wesoły nastrój. To konkurencje, w których goście uczestniczą chętnie, w niewymuszony sposób. Nie prowadzę zabaw krępujących, wprawiających w zakłopotanie, bazujących na podtekstach erotycznych.
Jak długo trwa obsługa muzyczna wesela?
Na ogół obsługuję wesele przez 12 godzin od momentu wejścia Pary Młodej na salę, ale czas gry możemy ustalić indywidualnie. Obsługa pozostałych imprez tanecznych do uzgodnienia.
Jak długo trwają bloki muzyczne?
Wiele zależy od kondycji i zabawy gości. W zależności od momentu imprezy, blok muzyczny może trwać od 45 do 60 minut lub około 30 minut. Podczas przerw gram nastrojową muzykę, doskonałą jako tło do rozmów przy stołach.
Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin obsługi wesela?
W przypadku ślubu organizowanego w sezonie tj. od czerwca do września, polecam zarezerwowanie terminu nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Na zainteresowanie danym terminem ma wpływ również miejsce organizacji przyjęcia. W większości przypadków wystarczy roczne wyprzedzenie, ale zdarza się, że terminy się zwalniają. Zawsze warto więc skontaktować się i dopytać.
Czy w AK Music można zarezerwować termin przypadający na inny dzień tygodnia niż sobota?
Oczywiście. Pary Młode coraz chętniej organizują wesela w piątki i niedziele. Nie ma też przeszkód, aby ślub odbył się w dzień powszedni. Wszystko zależy od was. Pamiętajcie, że decydując się na ślub w inny dzień niż sobota, możecie liczyć na większą swobodę w wyborze daty, co jest ważne szczególnie dla uroczystości planowanych z krótkim wyprzedzeniem. Ponadto wiele firm z tzw. branży ślubnej oferuje korzystniejsze ceny za obsługę uroczystości poza sobotą.
Jak potwierdza się rezerwację terminu?
Rezerwacja jest ważna tylko na podstawie podpisanej umowy oraz wpłaty zadatku. Pozostałe spotkania mają charakter niezobowiązujący.
Kiedy należy opłacić koszt obsługi?
Honorarium przyjmujemy po obsłudze imprezy.
W jakim rejonie można zarezerwować obsługę imprezy przez AK Music?
Na co dzień obsługujemy imprezy taneczne w Bydgoszczy i okolicach oraz na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Bez przeszkód zagramy dla klientów w dowolnym zakątku Polski. Koszty dojazdu do oddalonych miejscowości ustalamy indywidualnie.
Czy DJ na wesele może zastąpić zespół?
Zdecydowanie tak. Jako DJ i wodzirej zapewniam udaną zabawę, łącząc muzykę z płyt z występami na żywo. Jako wokalista i instrumentalista uatrakcyjniam każdą imprezę, dzięki czemu goście – przyzwyczajeni do kapel weselnych – nie odczuwają braku muzyki na żywo. Takie połączenie, w zestawieniu z profesjonalną konferansjerką, gwarantuje wam doskonałą alternatywę dla tradycyjnego zespołu za zdecydowanie niższy koszt obsługi. Potwierdza to moje 30-letnie doświadczenie w obsłudze imprez tanecznych.
Czym kierować się przy wyborze repertuaru na imprezę?
Pamiętajmy, że podczas organizacji każdej imprezy zawsze należy brać pod uwagę gusta nie tylko własne, ale także uczestników wydarzenia. W AK Music bazujemy na utworach wskazanych przez klientów, ale dodatkowo dopasowujemy repertuar do wieku bawiących się osób, uwzględniając upodobania zarówno nastolatków, jak i seniorów. Z nami dobrze bawią się osoby w każdym wieku.
Czy organizowanie wesela na dwóch salach to dobre rozwiązanie?
Moim zdaniem zależy to od typu imprezy i oczekiwań organizatorów. Jeżeli Państwo Młodzi chcą nowoczesnego przyjęcia, bez tradycyjnych zabaw integracyjnych i oczepin, mogą zorganizować wesele na dwóch salach. Warto jednak zadbać o nagłośnienie w sali biesiadnej, które pozwoli gościom słyszeć muzykę i zapowiedzi DJ-a z sali tanecznej.

Jedna sala to najlepsze rozwiązanie dla tradycyjnych przyjęć, podczas których goście mogą bez przeszkód obserwować ważne momenty przyjęcia zza stołów.