Taniec w chmurach

  • Home
  • Taniec w chmurach
wesele z AK Music

Taniec w chmurach nie tylko w Bydgoszczy

Wesele, studniówka, impreza okolicznościowa, koncert w plenerze… Które z nich organizujesz?

Marzysz o wyjątkowym wrażeniu na swoim weselu? Chcesz mieć pierwszy taniec jak z bajki?

Odpowiedni dobór utworu, ćwiczona mozolnie choreografia, strój to wszystko się liczy, ale… może być coś znacznie więcej, co sprawi, że nikt nie będzie Wam liczył kroków ani drobnych pomyłek!

Taniec w chmurach zadziwi i zaskoczy wszystkich, podkreśli romantyzm, doda aury tajemniczości i… pozwoli zatuszować niedociągnięcia spowodowane tremą pierwszego tańca. Oferujemy go na wszystkich weselach, na których gramy, bez względu na to, czy odbywają się w Bydgoszczy, czy innych miejscowościach. Możesz go wykorzystać również na swoim weselu!

Zapraszamy!

Jak zrealizować taniec w chmurach?

Dysponujemy profesjonalną wytwornicą ciężkiego dymu. Brzmi ciężko? Nic bardziej mylnego! Jest lekko i powabnie, bezwonnie i bezpiecznie w użyciu i dla uczestników zabawy. Kłęby białego dymu snują się tuż nad podłogą, dając bajeczny efekt podczas pierwszego tańca. Zadbamy o to, byście zrobili wyjątkowe wrażenie na swoim weselu!

Taniec w chmurach jest dostępny w każdym oferowanym przez nas pakiecie.

Taniec w chmurach (pierwszy taniec)

Trudno wyobrazić sobie rozpoczęcie przyjęcia weselnego, bez charakterystycznego momentu wstępu. Jest nim oczywiście pierwszy taniec państwa młodych. Niektórzy przygotowują się do tego wydarzenia przez dłuższy czas, uczęszczając na zajęcia taneczne. Inni wybierają pełen spontan, dając dowód wyjątkowości swojego uczucia, gdzie oczy nowożeńców są wpatrzone tylko w nich samych, a nic więcej się nie liczy. Niezależnie od tego, jaki charakter pierwszego tańca jest wybrany, warto pomyśleć o dodatkowych efektach.

Wybór repertuaru na pierwszy taniec Państwa Młodych
Bezwzględnie wybór utworu, jaki ma tworzyć nowożeńcom podczas pierwszego tańca, jest ważnym elementem. Nie tylko sam repertuar, ale to, jak finalnie ma wyglądać taki taniec dla młodych, jest istotne. Moda na wyjątkowe układy taneczne i efekty specjalne nie przemija. Wciąż popularny jest taniec w chmurach, co dostarcza obserwatorom tego widowiska niemałych atrakcji. Wybierając studio AKmusic, można liczyć na wyjątkowe przygotowanie tego niecodziennego widowiska. Zarówno wybór odpowiedniego kawałka muzycznego, który będzie stanowił podkład pod spektakularne widowisko, jak i dodatki specjalne, czyli efekt tańca w chmurach można ustalić, wybierając tego DJ’a na wesele.

Weselny pierwszy taniec w Bydgoszczy to chwila, której nie warto pomijać. Jest to prezentacja uczuć dwojga ludzi, którzy przed chwilą powiedzieli sobie TAK! Warto więc dokładnie przemyśleć wybór utworu muzycznego na ten czas. Można także przygotować się technicznie, uczęszczając na zajęcia taneczne. Niektórzy przygotowują specjalny układ choreograficzny, dając tym samym swoim gościom niemałe widowisko. Jest to bez wątpienia efektowny występ, dający mnóstwo satysfakcji. Jeśli prócz przygotowania technicznego nowożeńców, weźmie się także odpowiednie oświetlenie oraz efekty specjalne, wówczas taki moment zapadnie na długo w pamięci uczestników weselnych.

Taniec w chmurach na weselu to wyjątkowa, magiczna i niepowtarzalna chwila, którą warto uwiecznić na taśmie. Wygląda to spektakularnie. Bez wątpienia taka atrakcja jest najlepszym początkiem udanej imprezy weselnej, gdzie goście mogą spodziewać się licznych zabaw i atrakcji.
Czy warto rezygnować z pierwszego tańca?
Są wesela, gdzie młodzi nie czują się na siłach, by prezentować swoje zdolności taneczne podczas pierwszego tańca. Zazwyczaj ominięcie tego wydarzenia wiąże się z prezentacją swoich uczuć, poprzez zaprezentowanie historii związku. Tutaj często uwzględnia się pokaz slajdów, czy krótką inscenizację dotyczącą pierwszego spotkania młodych. To także ciekawa alternatywa do pierwszego tańca. Czy warto rezygnować z tanecznej atrakcji? Mając do dyspozycji możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych w najlepszej oprawie i z efektem WOW, nie warto rezygnować z tańca w chmurach. Nawet jeśli para nie ma zdolności tanecznych, można przecież dopasować wolny kawałek, a taniec w chmurach tylko podbije efekt wyjątkowości tej chwili, zupełnie przyćmiewając ewentualne pomyłki w krokach. Rezygnacja z pierwszego tańca nie jest dobrze widziana przez gości weselnych, dlatego lepiej postawić na sprawdzone metody, odrobinę praktyki w tańcu, a także wybór najlepszych dodatków specjalnych, jakie udostępnia AKmusic.
Czy konieczna jest nauka tańca?
Oczywiście, aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne, można zapisać się na specjalny kurs tańca. Taka praktyka z pewnością sprawi, że młodzi poczują się pewniej na parkiecie, podczas gdy wszystkie oczy gości będą zwrócone tylko na nich. Czy jest to jednak konieczne? Niezupełnie. Niektórym taniec nie sprawia trudności, a tym, którzy nie mają wyczucia i źle czują się w tańcu, można zaoferować liczne dodatki specjalne, które zamaskują ewentualne wpadki taneczne. Niemniej nie warto rezygnować z tak ważnej chwili podczas przyjęcia weselnego, który jest niewątpliwym wstępem do hucznej zabawy. Wszystkie szczegóły dotyczące tańca, łącznie ze specjalną zapowiedzią można ustalić z DJ’em.