Imprezy plenerowe

  • Home
  • Imprezy plenerowe
imprezy plenerowe AK Music Kujawsko Pomorskie

Koncerty disco-polo w Kujawsko-Pomorskim

Koncert disco-polo to jeden z lepszych pomysłów na imprezę plenerową. Dlaczego? Bo nada jej ramy i trafi w gust największej części publiczności. W końcu nawet ten, kto twierdzi, że nie lubi disco-polo, potrafi z pamięci zaśpiewać „Jesteś szalona”.

Gramy w 2-osobowym składzie na gitarze i instrumentach klawiszowych. Ja pełnię funkcję konferansjera, który zabawia publiczność i trzyma imprezę w ryzach. Szybko łapię kontakt z publicznością i tworzę dynamiczne muzyczne show.

Z zespołem AK Music wielokrotnie występowałem na koncertach disco-polo w Bydgoszczy. Graliśmy dla:

ośrodków kultury
rad osiedli
szkół
lokalnych firm.
NA KAŻDYM KONCERCIE DISCO-POLO W KUJAWSKO-POMORSKIM GWARANTUJĘ:
OBSŁUGA TECHNICZNA KONCERTÓW DISCO-POLO W BYDGOSZCZY
Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu jestem w stanie nagłośnić imprezy plenerowe do 500 osób. Sam zapewniam podstawowe oświetlenie efektowe. Na imprezach, na których gram jako muzyk i wodzirej Adam Krajewski, nie brakuje też laserów, maszyn do dymu i tym podobnych.

DJ imprezy plenerowe – pakiety

Pakiet Basic Pakiet Normal Pakiet Premium
Nagłośnienie imprezy
Odtwarzanie muzyki w przerwach
Występ artystyczny, zabawa taneczna
Obsługa występujących grup muzycznych
Oświetlenie efektowe, dym, mgła
Prowadzenie imprezy – konferansjer
Wykorzystanie rzutnika + ekran; karaoke

Zarezerwuj obsługę muzyczną na koncert disco-polo w Bydgoszczy lub okolicach, kontaktując się ze mną telefonicznie lub mailowo. Jeśli masz pytania, skorzystaj z formularza poniżej.

Najlepsza zabawa w plenerze to zabawa z muzyką w tle. Muzyka, którą trafia do największej grupy odbiorców to nic innego, jak disco-polo. Organizacja imprez plenerowych z taką muzyką może okazać się wydarzeniem, z którego będą chcieli skorzystać mieszkańcy miast, ale nie tylko. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyczny, który przypada do gustu danej osoby, to i tak każdy z nas doskonale zna te popularne utwory. A przy czym najlepiej się tańczy? Oczywiście przy sprawdzonych, lubianych i skocznych piosenkach.

Koncerty disco-polo w profesjonalnym wydaniu
Koncerty plenerowe to uczta dla wszystkich tych, którzy lubią dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Takie atrakcje można zapewnić mieszkańcom ze względu na wiele okazji. Mogą być to imprezy w stylu “przywitanie i pożegnanie lata”, czy z okazji jubileuszy. Z pewnością zabawa na świeżym powietrzu w najlepszej aranżacji muzycznej, to wyjątkowa okazja dla wszystkich jej uczestników. Show muzyczne składa się nie tylko z doboru odpowiedniego repertuaru muzycznego, ale przede wszystkim z profesjonalnego nagłośnienia. Z zespołem muzycznym AKmusic możliwe jest wykorzystanie nagłośnienia do imprez plenerowych obsługujących nawet 500 osób. Prócz profesjonalnego nagłośnienia można liczyć także na podstawowe efekty oświetleniowe. Na takich koncertach w kujawsko-pomorskim nie zabraknie również laserów. Show skradniemy nie tylko repertuarem, muzyką, czy efektami oświetleniowymi. Nie zabraknie również maszyn do dymu, które potrafią stworzyć odpowiednią atmosferę.

Imprezy plenerowe w kujawsko-pomorskim to przede wszystkim obsługa wodzireja, który doskonale wie, jak poderwać tłum do zabawy. Świetny kontakt z publicznością nie jest czymś oczywistym, a nasze umiejętności z pewnością rozkręcą każdą imprezę plenerową. Obsługa muzyczna zespołu AKmusic to gwarancja udanej zabawy, w najlepszym wydaniu.
Jak wygląda koncert w naszym wydaniu?
Oferujemy Państwu koncerty discopolo w kujawsko-pomorskim. To niezastąpiony sposób na rozruszanie publiczności. W naszym wydaniu koncerty w kujawsko-pomorskim prowadzone są przez nasz zespół – AKmusic. Gramy zarówno na gitarze, jak i na instrumentach klawiszowych. Oferujemy nie tylko znakomitą oprawę muzyczną w rytm muzyki disco-polo, ale przede wszystkim porwanie publiczności do zabawy. Funkcja konferansjera jest nam doskonale znana. Słyniemy ze znakomitego kontaktu z publicznością. Świetnie dopasowujemy się do oczekiwań naszych gości, nawiązując z nimi kontakt.

Obsługujemy województwo kujawsko-pomorskie, koncerty, które dajemy w tym rejonie, na długo zapadają w pamięci. Dzięki wyjątkowej oprawie muzycznej, doborze znanych i lubianych utworów muzycznych, które wpadają w ucho, a także niebywałej atmosferze, jaką jesteśmy w stanie stworzyć w krótkim czasie, nasze koncerty w kujawsko-pomorskim to istne muzyczne show. Cały efekt show dopełnia oprawa oświetleniowa, generator mgły, dymu i lasery, których także używamy do obsługi imprez w plenerze.
Gdzie gramy koncerty disco-polo?
Koncerty grane przez nasz zespół muzyczny AK music znane są w całym województwie kujawsko-pomorskim. Swoje usługi oferujemy nie tylko mieszkańcom Bydgoszczy. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, plenerowe i nie tylko. Gramy dla ośrodków kultury, szkół, lokalnych firm, czy rad miast i gmin. Z nami każda impreza to wyjątkowy czas zabawy. Obsługujemy imprezy jubileuszowe dla firm, gmin i nie tylko.
Co oferuje AKmusic?
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomitą oprawą muzyczną i efekty specjalne. Gwarantujemy, że nasze występy odbędą się tylko i wyłącznie na żywo. Dopasowujemy uniwersalny repertuar, który sprawdzi się na każdej imprezie plenerowej i nie tylko. Wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu imprez nie tylko plenerowych. Cechuje nas wyjątkowy kontakt z publicznością, dlatego poprowadzenie zabawy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy elastyczni, a wszelkie ustalenia z organizatorami imprez dokładnie omawiamy i wdrażamy wspólny plan działania. Oferujemy trzy pakiety obsługi imprez plenerowych.

W podstawowej wersji oferujemy profesjonalne nagłośnienie, a także odtwarzanie muzyki w trakcie trwania przerw między występami. W pakiecie NORMAL oferujemy nagłośnienie i oprawę muzyczną w trakcie przerw, ale także występ artystyczny, zabawę taneczną, obsługę występujących grup muzycznych oraz efekty oświetleniowe, jak również efekty mgły, dymu. W pakiecie PREMIUM znajdą Państwo podstawowe warianty, a także elementy pakietu Normal oraz dodatkowo prowadzenie imprezy przez konferansjera i zastosowanie rzutnika z ekranem, oraz poprowadzenie karaoke dla urozmaicenia imprezy.

Oferta zespołu AKmusic, której wodzirejem jest Adam Krajewski to najlepsza opcja do obsługi wyjątkowych imprez plenerowych. Z naszym zespołem nie ma miejsca na wpadki i nieprzewidziane sytuacje, jesteśmy w stanie poprowadzić każdą imprezę w plenerze.